# I MADE YOUR CLOTHES

"Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le po­myślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, od­kry­waj" ~Mark Twain

Ten cytat z Marka Twaina towarzyszy mi już od dawna. Zawsze, ilekroć opuszczałam swoją "strefę komfortu", wybrzmiewał w mojej głowie. Również wtedy, kiedy kilka lat temu w moim sercu nieśmiało zrodziło się bardzo śmiałe marzenie o Sukienicach -wtedy jeszcze w bliżej nieokreślonej formie. 

Mam na imię Agata. Projektowanie i szycie to moja pasja, która daje mi satysfakcję, radość, wytchnienie i relaks. Tę pasję rozwijałam w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru - jestem dyplomowanym projektantem mody, choć nie lubię się tak nazywać, a moje dotyczasowe życie zawodowe biegło ekstremalnie odległym torem.

 

Pola - moja Kruszynka, inspiracja, motor do działania. Moja córeczka. Mój cały świat. I On - mój Mąż, który wspiera mnie  i dodaje mi odwagi w walce o marzenia. Sukienice - wypadkowa tego wszystkiego. Z miłości, naturalne, ręcznie szyte, z wysokiej jakości tkanin i z dbałością o detal, głównie sukienki dla Małych i nieco Większych Księżniczek.

Jeśli chciałabyś lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o historii Sukienic, o tym dlaczego taka nazwa,będzie mi miło gościć Cię na moim blogu

zapisz się na nasz newsletter

Sukienice to sklep z sukienkami dla dziewczynek z tkanin naturalnych. Znaleźć tutaj można sukienki na chrzest, na roczek, na wesele i inne uroczystości oraz sukienki na co dzień.  Sukienki dziewczęce handmade - ręcznie szyte w Polsce. W ofercie sklepu znajdują się sukienki dla dziewczynek z lnu i bawełny, sukienki w kwiaty i inne wzory, sukienki z falbanami, sukieneczki na zimę i lato. 

© 2019 by Sukienice

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon