Zamówienia indywidualne

Jeśli chciałabyś zamówić sukienkę/spódnicę dla siebie lub dla dziecka w innym kolorze/z innej tkaniny niż proponujemy w danym fasonie nie stanowi to żadnego problemu. Jesteśmy w stanie odszyć dla Ciebie każdy fason dostępny w naszym sklepie, z każdej tkaniny dostępnej w naszej ofercie. Np. jeśli chciałabyś dla siebie zamówić sukienkę Miłość z białej bawełny haftowanej lub z tkaniny w kwiaty albo lnu w kolorze różu nie stanowi to żadnego problemu pod warunkiem dostępności danej tkaniny. 

W tym celu skontaktuj się proszę z nami, ustalimy wszystkie szczegóły Twojego zamówienia:

sklep@sukienice.pl

tel. 798-589-049  

Pamiętaj jednak, że w zależności od wyboru tkaniny, finalnie cena Twojego zamówienia może się nieco różnić, a zamówienie induwidualne, przygotowane według Twoich wytycznych, nie podlega zwrotowi . 

zapisz się na nasz newsletter

Sukienice to sklep z sukienkami dla dziewczynek z tkanin naturalnych. Znaleźć tutaj można sukienki na chrzest, na roczek, na wesele i inne uroczystości oraz sukienki na co dzień.  Sukienki dziewczęce handmade - ręcznie szyte w Polsce. W ofercie sklepu znajdują się sukienki dla dziewczynek z lnu i bawełny, sukienki w kwiaty i inne wzory, sukienki z falbanami, sukieneczki na zimę i lato. 

© 2019 by Sukienice

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon